تعرفه ها
میزبان پی،متعهد میشود همواره کمترین کارمزد درگاه پرداخت در بن سایر شرکت های پرداخت یار ارائه درگاه پرداخت را در ایران ارائه کند،بنابراین شما می توانید همواره از اطمینان پرداخت کمترین کارمزد بهره مند شوید.کارمزد ما برای ارائه

درگاه پرداخت

و همچنین سرویس

صفحه پرداخت

به شرح زیر میباشد،شایان زیر است کلیه خدمات دیگر میزبان پی از جمله تسویه حساب،تسهیم و... کاملا رایگان و بدون هیچ هزینه مازادی میباشد.در صورتیکه شما کسب و کاری دارید که روزانه بیش از 100 تراکنش دارد برای دریافت تخفیف بر روی کارمزد ها لطفا از طریق تیکت پشتیبانی در پنل کاربری با بخش فروش در ارتباط باشید.


درگاه پرداخت سایت صفحه پرداخت لینک پرداخت فرم پرداخت
نیم درصد تا سقف 1 هزار تومان هر تراکنش 200 تومان


تسویه حساب پرداخت یاری
روال تسویه حساب چطوره؟
میزبان پی،بر خلاف سایر شرکت های ارائه درگاه پرداخت به هیچ عنوان پول های پذینردگان را نگه نمیدارد این بدان معنا است که در پایان هر روز ساعت 23 کلیه درخواست های تسویه حساب ثبت شده پردازش و فردا آن بین ساعت 14 الی 17 در حساب بانکی شما خواهد بود.


خیر به هیچ عنوان بابت خدمات دیگر در میزبان پی هیچ هزینه ای اخذ نمیشود و سایر خدمات به صورت رایگان است.

تعیین کارمزد بر اساس سیاست های یک شرکت میباشد و طبق مصوبات هئیت مدیره شرکت میزبان پی در حال حاضر کارمزد های دریافتی در کمترین میزبان در ایران میباشد و این سیاست جامع شرکت در ارائه درگاه پرداخت است بنابراین هدف ابتدایی مجموعه میزبان پی فراهم سازی شرایط ارائه سرویس های پرداخت به پذیرندگان با کمترین هزینه های ممکن در سراسر فعالیت خود است.

خیر هیچ محدودیت و مانعی در تسویه حساب وجود ندارد و شما میتوانید به راحتی هر روز درخواست تسویه ثبت کنید

وقت شما برای مجموعه میزبان پی ارزشمند است بنابراین نیاز به مراجعه روزانه به میزبان پی نیست شما میتوانید به صورت"رایگان"تسویه خودکار را در پنل فعال کنید ما هر شب ساعت 23 برای شما تسویه حساب میکنیم.

میزبان پی،دارای مجوز رسمی از شرکت شاپرک - بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران میباشد همچنین طرف قرارداد با چندین psp معتبر در ایران است و در نهایت میزبان پی زیر مجموعه شرکت رهام هوشمند باوند(سهامی خاص) میباشد و دارای مجوز فعالیت از وزارت صنعت،معدن و تجارت ایران نماد الکترونیک ملی است برای مشاهده کلیه مجوز های ما به صورت یکجا لطفا بر روی مجوز فعالیت میزبان پی کلیک کنیدکمترین کارمزد در ایران
تعهد میکنیم همیشه کمترین کارمزد در بین درگاه های معتبر را دریافت کنیم